O nás

O nás

Počiatky tímu STYLLEX motorsport siahajú do roku 1983, kedy pretekári a motoršportoví nadšenci, bratia Peter a Michal Kočiovi, založili RTK & spol (Racing tím Koči a spol.).
Na STYLLEX motorsport ho premenovali až v roku 1991.
V prvých rokoch sa za volantom súťažných áut vystriedalo viacero jazdcov, medzi inými aj Peter Koči. Michal Koči, dlhoročný manažér tímu sedel na sedadle spolujazdca do roku 1999.
Tím STYLLEX vychoval a podporil mnoho mladých talentov priniesol prvenstvo slovenskému motoršportu vo viacerých smeroch...

  • Ako zatiaľ jediný slovenský tím sa STYLLEX motorsport zúčastnil kompletného seriálu Junior World Rally Championship (MS juniorov).
  • Ako prvý slovenský tím odštartoval STYLLEX motorsport aj v Majstrovstvách Európy.

A bez pochyby je najúspešnejším tímom v histórii slovenského rely športu. Jeho posádky získali titul absolútneho majstra až 10krát.

STYLLEX motorsport sa môže pýšiť zvučnými menami svojich reprezentantov. medzi ktorých patrili napríklad: Yves Loubet, Jozef Béreš, Petr Starý alebo Jozef Béreš.

Dnes túto rodinnú značku s dlhoročnou tradíciou hrdo reprezentuje mladý nádejný pretekár, syn Michala Kočiho...Martin Koči.


© 2022 All Rights Reserved